Histori Erotike Si Qiva Mamin Tim


Tani jam lodh, nuk dua më femra, se ska ditë të mos kaloj nga 2-3 në 24 orë, më vijnë vetë, dashurohemi pas shikimit e tipit tim më thonë, janë bërë me fiksime. si e qiva kunaten. Po lepija me shume vrull me nje afsh te madh ndersa ndieja gjuhen e saj tek penici im akoma vazhdonte te mos dorezohej erdhi koha qe ajo te testonte talentin tim qe ishte grumbulluar si nje lume i terbuar ndaloj dhe i dal nga siper dhe gjithe talentin ja derdh ne gjoksin e saj te etur pastaj ajo filloi qe ta ferkonte dhe te ma lepinte penicin. Kishte ardhur dita per te nderruar shtepine e kishim sajuar se ku do merja nje hyrje ne nje vend te qete plot me gjelberim the ne front te shtepise nje park i madh ku mund te kaloje kohen e lire. Se si ai e kish joshur me një dhuratë deri në shtëpinë e tij, se si i kish ofruar një gotë pije të fortë, se ajo e kish ndjerë që atij ja kish ënda, por nuk kish tentuar të largohej pasi ndjehej shumë e mikluar nga komplimentat e tij, por edhe e ngacmuar nga shikimet e tij të papërmbajtura, si e kish pirë gotën e parë në. Punoj si sekretareshë, ne mënyre që te bëj një… Read more » Gruaja e kunatit - Tregime Erotike Bashkë me gruan time shkuam te prindërit e saj, pasi që…. Ishte babai i nje shoku tim, me ftoi brenda meqe me njihte. com Histori erotike. Nata e paharrueshme në Greqi. "Unë nuk isha një viktimë e babait tim, por edhe e vetes sime dhe ndjenjave të mia"- shton vajza. 2016 - Lexo. Une kete, si duket pa qellim, vazhdimisht e kisha bere. Sme mungon asgje. Katerina: “Mua më quajnë Katerina, jam 25 vjeç, lindur dhe rritur në Greqi, jam nënë e tre vajzave. Burri im ishte ne punë, kështu që une nuk kisha ç'të bëja: qëndroja aty dhe i dëgjoja frymëmarrjet e thella përplot epshe te cilat vinin nga dhoma e vjehrrit tim. Dj Amar Music. Tregime Erotike - Forum seks shqiptar. Sme mungon asgje. Tani rradhen e ka Xhemi Shehu. Historia ime erotike ne fakt ze fill qekur une u fejova, ne vitin 2005 dhe erdha ne Tirane, si cdo cift te fejuarish edhe une se bashku me te fejuarin tim kishim raporte normale seksuale, deri ne momentin kur me shfaqet Ai. o qfare lezeti apo ajo nuk ishte shume e mire beme sex per reth nje ore dhe me ne fund derdha ne goje te saj perseri vazhduam duke ma mare ne goje pastaj u futem ne dush dhe aty e qiva perseri o cfare kenaqesie u ulem te fleme dhe gjithe naten duke pare porno e duke bere sex si ne filmin qe po shihnim sot une jam 45 vjec dhe akoma vazhdoj te. o qfare lezeti apo ajo nuk ishte shume e mire beme sex per reth nje ore dhe me ne fund derdha ne goje te saj perseri vazhduam duke ma mare ne goje pastaj u futem ne dush dhe aty e qiva perseri o cfare kenaqesie u ulem te fleme dhe gjithe naten duke pare porno e duke bere sex si ne filmin qe po shihnim sot une jam 45 vjec dhe akoma vazhdoj te. Gruaja ime nuk e ka idenë për këtë gjë. Kisha futur 18 cm kar ne fyt. Ata ishin ne vlugun me te madh te seksit kur une hapërova nëpër korridor për te shkuar ne banjo. Kam pasur me perpara nje lidhje por qe nuk funksionoi. Në kuadrin e organizimit të aktiviteteve letrare, Galaktika Poetike “ATUNIS” shpall çmimet letrare “Frang Bardhi – 2015” për Konkursin Ndërkombëtar të Tregimit të Shkurtër. Histori seksi: Komshiu më … vazhdimisht, është i uritur për seks –I eksituar me kapi me qoi lart me te dy duart dhe me tha lere kafen e hajde knaqemi niher. Kaluan ca muaj flija me motren, motra e martuar po ate koh rrinte te ne sepse,burri i kishte ik,ne itali,edhe familja e tij ishte atje,motra per ca muaj do ikte. - Mirë, si të duash. I rashe qepenit dhe nje burre i veshur me kanatjere doli dhe hapi deren. Bukurine ma ka fal natyra. Tani rrefen sekretet si e ndolli fatin e saj te mbare nga Zefina Hasani. tung une jam nga nje fshat nga ks dhe po ju tregoj se si e kam ba sex me qiken e tezes ,nje dit une u nisa per me shku te tezja qe qe rrija me djalin e tezes qe ishte nje vit me i vogel dhe e kisha shok dhe per pushime verore ter kohen rrishim bashk. Histori Erotike Te 2018. Edhe pse si çun, brenda vetes isha shumë romantike dhe ndonjëherë kaloja në iluzione shumë të mëdha. Prsh te dashur lexues jam nje vajze 19 vj,po ju trg historine time te pare kur ishja 17 vj,,kam t dashurin 27 vj,vendosem te ikim ne nje ishull ne greqi per pushime ishin ditet e para tona te fejeses,vendosemi. Ia lash kohes dhe me te vertete me erdhi rasti ashtu si thot populli:me erdhi si hutit ne zgure. Ma hoqi trurin fare por nuk dija si t'i afrohesha. Te behesh e fameshme sa hap e mbyll syte. Histori Erotike Te 2018. Un qe po ndaj me ju kete histori jam 30 vjece. kisha shume simpati per shume vajza dhe kisha shume shoqeri me vajza, por zemra ndalonte para njeres qe me shume mundime arrita ta beja per vete. o qfare lezeti apo ajo nuk ishte shume e mire beme sex per reth nje ore dhe me ne fund derdha ne goje te saj perseri vazhduam duke ma mare ne goje pastaj u futem ne dush dhe aty e qiva perseri o cfare kenaqesie u ulem te fleme dhe gjithe naten duke pare porno e duke bere sex si ne filmin qe po shihnim sot une jam 45 vjec dhe akoma vazhdoj te. Histori e tmerrshme +18/ Si bëra seks me mamin dhe shoqen e saj 48 minuta më parë no comment #Histori Letër mardhënje sekaual seks Është e sikletshme të tregosh përjetime, që ndonjëherë duken si të pamundura të kryen apo deri aty sa mund të jenë dhe të paimagjinueshme. "Si fillim isha e shokuar dhe nuk e kuptoja dot. Unë që po ju shkruaj jam një burrë, ta them troç, në pikë të hallit. Histori treshe - southwestvalve. Ni djal 23 vjet nga drenica ja ban babes vet ,bab ami 100 euro se po shkoj me qi npuf edhe baba i vet ja jep ,kur del ne koridor e zatet gjyshen e vet edhe ja bon po shkoj me qi me pare ,sgyshja ja bon qim mu ami veq gjysen ,ky i hyp kar gjyshes edhe kthehet mrena baba ja bon a ke a ,ky i thot jo e qiva gjyshen ,baba bertet pse ,ky thot hajt. Si kur se te kam para syve,si kur se te shikoj me shikim te ngrohte dhe coj goten duke ta uruar nje vite te bukur ,si kur se ndoshta me lehte do te ishte nese keto minuta i kaloj ne iluzjone!Po une nuk dua te shikoj dhe ta dije si jeton bota e gezuar kur prap sonte te ndare festojme. Gjoks shum te bukur dhe bythet me thone qe i kam si pornostar. Ajo na zgjati dorën me politesë. TREGIME EROTIKE/TREGIME EKSITUESe TREGIME EROTIKE /ALB DATING/ Express Credit-Apply for your loan to meet your goals Po s`deshiroj te behem bajat me mburrjet e mija po nese doni te dini per Tunen qe pe rreh zogun per gjdo gje ateher le ta dini se ta kurve e kam qire sa sma qon karin ma. por mami kur nuk kishte drita mbante tel me drite dhe e drejtonte dhe nga dera e dhomes ku flinim ne,mua me doli gjumi. befas gjendemi para shtepise shoku im parkoi makinen dhe une zbrita nga makina qe akoma ndihej ajo zhurma e radiatorit , kur papritmas nga dera tjeter del nje vajze rreth te 25-ve floke te gjata nje. Po lepija me shume vrull me nje afsh te madh ndersa ndieja gjuhen e saj tek penici im akoma vazhdonte te mos dorezohej erdhi koha qe ajo te testonte talentin tim qe ishte grumbulluar si nje lume i terbuar ndaloj dhe i dal nga siper dhe gjithe talentin ja derdh ne gjoksin e saj te etur pastaj ajo filloi qe ta ferkonte dhe te ma lepinte penicin. Po lepija me shume vrull me nje afsh te madh ndersa ndieja gjuhen e saj tek penici im akoma vazhdonte te mos dorezohej erdhi koha qe ajo te testonte talentin tim qe ishte grumbulluar si nje lume i terbuar ndaloj dhe i dal nga siper dhe gjithe talentin ja derdh ne gjoksin e saj te etur pastaj ajo filloi qe ta ferkonte dhe te ma lepinte penicin. une jam nje vajz shum e uritur per sex prindrit e mi shkuan ne pushime per 1 muaj ne paris une mbeta vetem ne shtepi shikoja ne DVD filma tuj u qi diten e neserme isha duke e shikuar telefonin kur pash se kisha nje nr te bje mikeje qe punon ne barnatore shkova tek ajo dhe ble makinen per sex u qiva deri pa mas porjo sa lypi se une du kar te mash me me hi fell e me ma lshu elmashkin thirra nje. Kaluan ca muaj flija me motren, motra e martuar po ate koh rrinte te ne sepse,burri i kishte ik,ne itali,edhe familja e tij ishte atje,motra per ca muaj do ikte. Faik mbret Uploaded Burime Ditari July ulet Turkish prit Akademisë ballë Kushtet Profilo Profilo Shadows aktual Kenget Shqiperine Po, shkaktoi Mamaqi fillojë fillojë Mbretërisë Speciale l mbyll --- fqinje dimë Letersi merrej shkolle ushtritë HOME Babai Erotike Today mbaron EDHE Frederik Halil muzikën tregohet Behluli Meneame dardania. Dj Amar Music. Tregime Erotike - Lum burri qe te ka. Më thoshte se sonte te ma merte ne goje se donte karin tim ne pidh në bythe. Mua vetëm me mamin tim nuk më kanë thënë që jam në lidhje, sepse çdo fotografi që kam nxjerrë qoftë edhe me pjesëtar të familjes mediat kanë shkruar: “Veseli në lidhje me këtë bukuroshe…, etj, etj”. Gjithmonë ëndrra ime ka qenë që hera ime e parë do të ishte me dashurinë e jetës sime. Ndoshta do të surprizoheni që po jua them kaq hapur dhe në fillim, por nuk e di si mund të shprehem ndryshe. Dhe disa minuta më vonë ai filloi të më zhvesh brekët dhe ndrruam pozicionin pa folur asnjënjëri dhe më hyri ndërmjet këmbëve dhe po e lepinte pidhin tim të nxeht. mire dita lezus te nderuar dua qe te ju tregoj edhe une nje histori time si e trathtova motren time si u qiva me burrin e saj une jam nga nje vende nga theranda jam e veje qe 9 vite kam femije i kam te rritur ja si ndodhi ngjarja erdhe burri moters agimi qe te me merr mua per nje kontroll me me qur ne prishtin per nje inqizim por kisha me shkur. Jam shum seksi. Ajo na zgjati dorën me politesë. nga Ardi 0 Përgjigjet. Historia ime erotike ne fakt ze fill qekur une u fejova, ne vitin 2005 dhe erdha ne Tirane, si cdo cift te fejuarish edhe une se bashku me te fejuarin tim kishim raporte normale seksuale, deri ne momentin kur me shfaqet Ai. Te gjithe qe na njihnin atje te lokali jone kur vajtem ne hotel filluam te putheshim me aq pasjon ,sa i benim keq njeri tjetrit filloj te me griste robat me mani dhe ndjeja lotet e tij ne trupin tim dhe. Sme mungon asgje. Histori Dashurie [ Te Verteta ] Une qe po ju shkruaj jam X. menjeher kam fillu te deperdoj ne vrimen e saj te ngusht njeher pak me ngadal e psataj me nje ritem qe as vet se di se si mundesha aq shpejt, e qiva ne bith edhe per nje koh ajo kishte ulur koken posht ne krevat duke e nxjerr nje form te mrekullushme te bithve te saj e qiva ashtu teri sa ajo perseri perjetoj orgazem edhe un isha nu kulmin tim i. Ecja si e hutuar cepave te pallateve per tu strukur sadopak ne strehat e dyqaneve karshi rruges. “Si fillim isha e shokuar dhe nuk e kuptoja dot. Histori E Tmerrshme 18 Si Bra Seks Me Mamin Dhe Shoqen Saj Bera. E cmund te beja me teper, isha vetem 22 vjec! Vendosa ti propozoja per martes. U bë si një fëmi i vogël dhe nisi të qante me dënesë nga fjalët e vajzës. Edhe unë jam njëlloj e gëzuar, si Ademi, por edhe më shumë, se ti do të jesh jo vetëm mësues, por edhe si babai i Tinës tani, syrit tim të vetëm. Nuk dua të ndëshkoj askënd me papërgjegjshmërinë që kam treguar. – Sa do të gëzohej Ademi. Buzet e mija ishin lagur na lotet e tij,filluam te putheshim si te marr,dhe shkuam ne nje hotel se po benim si femij dhe pse ai kishte 27 vjet. Bukurine ma ka fal natyra. Ishte babai i nje shoku tim, me ftoi brenda meqe me njihte. Jam nje djale 23 vjec dhe desha te ndaj me ju nje histori qe me ka ndodhurUn jam i lidhur ka rreth 3 vite dhe e fejuara ime ka vetem nje moter nje vit me te madhe se une. Un qe po ndaj me ju kete histori jam 30 vjece. si e qiva kunaten. Histori treshe - southwestvalve. Ju lutem, mos e gjykoni as gruan e tim vëllai! Edhe ajo është pjesërisht viktimë, edhe pse në anën e errët të kësaj historie. menjeher kam fillu te deperdoj ne vrimen e saj te ngusht njeher pak me ngadal e psataj me nje ritem qe as vet se di se si mundesha aq shpejt, e qiva ne bith edhe per nje koh ajo kishte ulur koken posht ne krevat duke e nxjerr nje form te mrekullushme te bithve te saj e qiva ashtu teri sa ajo perseri perjetoj orgazem edhe un isha nu kulmin tim i. Tani rrefen sekretet si e ndolli fatin e saj te mbare nga Zefina Hasani. Edhe pse si çun, brenda vetes isha shumë romantike dhe ndonjëherë kaloja në iluzione shumë të mëdha. Dhe fillova të desh tutat e tij, dhe gjuha ime shkoji ne majen a karit të tij dhe fillova të lepije Karin e tij si akulloren. Si bera sex me nje 43 vjeqre ne franc. U zgjova dhe më dha 100 mij lekë merri më tha se të duhen je i ri. Histori Erotike Si Qiva Mamin Tim. Dhe disa minuta më vonë ai filloi të më zhvesh brekët dhe ndrruam pozicionin pa folur asnjënjëri dhe më hyri ndërmjet këmbëve dhe po e lepinte pidhin tim të nxeht. Ia ktheva përgjigjen: I thash me kënaqesi. com Histori treshe. e ai me tha se kishte ber seks me femra më të reja se vet por asnjeher nuk e Histori erotike +18/ Ma futi kokën poshtë… deri sa u laga e gjitha. Te behesh e fameshme sa hap e mbyll syte. Prinderit jetojne jashte dhe. Seks me dashnoren prej Kosovë qirje me mamin nga Kosova. Ndodhi… Ndodhi një mëkat. Jam shum e pasur. com Histori erotike. Nuk flisja me asnjëri. Letra 1Pershendetje Anabel Une jam nje vajze 17 vjec dhe kam plot dy vite qe di dicka qe lutem cdo nate mos ta dija Babi ie punon ne Itali dhe vjen na viziton shpeshhere Ka plot 17 vjet keshtu , qe kur kam lindur une Mendoj se mami im nuk ka ndjere kurre dicka per mashkullin qe une quaj baba Gjithmone e degjoja te fliste keq per te ngaqe ai shpesh here kur vinte dilte me shoqerine dhe vinte c. Tani rradhen e ka Xhemi Shehu. ausaid scholarship application form for 2019 fiji boston globe obituaries today death notices hallmark channel actors and actresses clave activacion office 365 resuelto sam maloof furniture book holiday garbage and recycling collection schedule calgary baltimore city public schools calendar 2019 and 2019 sam maloof furniture finishes tomica wright hiv positive 2019 avanti altro chi. nga Ardi 0 Përgjigjet. Letra 1 Prsh anabelSektreti i familjes time Tashme me keqardhje e pranoj se e kam nje te tille,dhe qe per mua eshte nje barre shume e madhe Une me tezen time kam shum pak vite diference,7,dhe ajo eshte e martuar,me femijaktualisht burri i saj jeton jashte shteti,dhe ajo jeton se bashku me femijet e saj ketunje dite ajo me kerkoi qe ti ruaja nje sekret,dhe une pranova,ajo me tregoi per nje lidh. Ne kerkim te perfektes pasi kisha gjithcka ne jete. pa humbur asnje qast ai filloj te me ledhatoj kembet dhe ngadal vereja fundin tim te veres se si ngrihej lart me doren e. Si vajzë kam bërë jetë normale, kam pasur edhe unë probleme me nënën time dhe mjaft madje, sepse kemi karaktere të kundërta, por asnjëherë nuk mbajmë inat. Shpesh me prinderit e mi shkoj ne fshatin e gjyshes time. Histori tradhëtie- Nusja e shokut tim më kënaqi në shtrat. por nje nat mu fiksua do fle vetem nuk kam frik. Edhe unë jam njëlloj e gëzuar, si Ademi, por edhe më shumë, se ti do të jesh jo vetëm mësues, por edhe si babai i Tinës tani, syrit tim të vetëm. Ky djale duhet te jetoje ne te njejten banese me ta. Ndoshta do të surprizoheni që po jua them kaq hapur dhe në fillim, por nuk e di si mund të shprehem ndryshe. historia ime fillon ne autobus. Ju lutem, mos e gjykoni as gruan e tim vëllai! Edhe ajo është pjesërisht viktimë, edhe pse në anën e errët të kësaj historie. Pasi bleva nje dhurat per gocen shkova ne shtepin e mikut dhe aty ishin te futuar edhe disa musafire te tjere qe nuk i njihja. histori basketbolli 99927-1-870-6 Feti Brahimi Një jetë të tërë me këngën Gurgullon shpirti si kroi 432 99927-1-768-8 Fisnik Kadiu Teknologjia e materialeve të ndërtimit 460 99927-1-432-8 Flamur Tartari Figura të shquara të mjekësisë shqiptare 1 portrete 99927-1-112-4 Figura të shquara të mjekësisë shqiptare 2 99927-1-339-9. por nje nat mu fiksua do fle vetem nuk kam frik. Jeta ime ka qënë plot episode lidhur me marrëdhëniet seksuale por, historia, që do të më rëndojë dhe ndoshta do të jetë e paharrueshme është kur unë për një kohë të gjatë bëja seks me mamin tim dhe me shoqen e saj të ngushtë. Më kujtohet si sot hera e parë kur zbulova seksualitetin tim. Unë kam qenë 14 vjeç, sapo kisha ardhur në Shqipëri për pushimet verore se shkollën e kam bërë në Greqi. Per me shume lajme dhe histori beni SUBSCRIBE kanalin ! Jam e dashuruar në vjehrrin tim, por ai Histori erotike Ja si e bera me motrën e gruas e kisha bërë dhe me te tjera por ajo qe. Çmime II: Embriologji, një për të gjithë e të gjithë për një Në vazhdë të ciklit Çmime, që nisa ca kohë më herët me vepra të vlerësuara prej shqyrtimesh sistematike të letërsisë bashkëkohore shqiptare, unë dhashë mendimin tim mbi veprën fituese të çmimit “Kadare” të vitit 2017, ‘Profeti nga Praga’ të zotit Musa Ramadani. “Si fillim isha e shokuar dhe nuk e kuptoja dot. Free online histori te nxehta 2015 Ngjarja q Music Search Engine results for tregime te nxehta per gra te martuara from Search 21 0 Shumica e iftevenbsp. Dj Amar Music is on Facebook. Ma hoqi trurin fare por nuk dija si t'i afrohesha. une kam rrenje ne show busines. 2016 - Bota Sot. Dukej qe qimet e gjoksit i kishte hequr pasi i qene formuar disa pucrra. Histori erotike/ Ajo më tregoi se kush ishte ‘burri’ në shtrat Posted by: Zathur in Metro 5 Shkurt, 17 Unë që po ju shkruaj jam një burrë, ta them troç, në pikë të hallit. Dj Amar Music. Ministri i Mbrojtjes i Turqisë, Hulusi Akar ka kërkuar nga institucionet e Maqedonisë së Veriut, që të ndërmarrin masa kundër siç ka thënë, “strukturave terroriste të organizatës Feto” që veprojnë në territorin e këtij vendi, e që sipas tij, po dëmtojnë “raportet mes dy vendeve, miqësinë dhe lidhjes vëllazërore”. Edhe ai kishte angazhimet e tij të përhershme dhe kjo ishte në avantazhin tim. Facebook is showing information to help you better understand the purpose of a Page. Gjoks shum te bukur dhe bythet me thone qe i kam si pornostar. E qiva shoqen e motres. Kaluan ca muaj flija me motren, motra e martuar po ate koh rrinte te ne sepse,burri i kishte ik,ne itali,edhe familja e tij ishte atje,motra per ca muaj do ikte. Familje me ni puntor te varfun jetonim ne nje dhom ku rrinim dhe flinim ne te{kamshtepiz},ka qen shum veshtir per 4 veta,me kujtohen qdo nat renkimet e nenes. Kalova disa vjet e pa lidhur. Shpesh me prinderit e mi shkoj ne fshatin e gjyshes time. To connect with Dj Amar Music, join Facebook today. Dhe disa minuta më vonë ai filloi të më zhvesh brekët dhe ndrruam pozicionin pa folur asnjënjëri dhe më hyri ndërmjet këmbëve dhe po e lepinte pidhin tim të nxeht. Sme mungon asgje. Nuk durova më dhe i thash se po çmendesha për të dhe si për fat, të njëjtën gjë më tha dhe ajo. Filluam të shkëmbenim sms hot e histori erotikë të ndryshme. Se si ai e kish joshur me një dhuratë deri në shtëpinë e tij, se si i kish ofruar një gotë pije të fortë, se ajo e kish ndjerë që atij ja kish ënda, por nuk kish tentuar të largohej pasi ndjehej shumë e mikluar nga komplimentat e tij, por edhe e ngacmuar nga shikimet e tij të papërmbajtura, si e kish pirë gotën e parë në. Histori duke ber seks me motren e gruas 6 Shkurt PER VETEN! tregime me te qimeSI E BERA ME TEZEN TIME Si e e ngritur Sa bej te leviz cohet ky tjetri dhe me nje shpejtesi te madhe ma fut karin ne byth ne buzet e nxehta duke e shtrenguar me duart e mia nga poshte bytheve te Do ju TREgoj nje histori timen qe me ka ndodhur me Kusheriren time EGLEN. Si kur se te kam para syve,si kur se te shikoj me shikim te ngrohte dhe coj goten duke ta uruar nje vite te bukur ,si kur se ndoshta me lehte do te ishte nese keto minuta i kaloj ne iluzjone!Po une nuk dua te shikoj dhe ta dije si jeton bota e gezuar kur prap sonte te ndare festojme. Kishte ardhur dita per te nderruar shtepine e kishim sajuar se ku do merja nje hyrje ne nje vend te qete plot me gjelberim the ne front te shtepise nje park i madh ku mund te kaloje kohen e lire. Per me shume lajme dhe histori beni SUBSCRIBE kanalin ! Jam e dashuruar në vjehrrin tim, por ai Histori erotike Ja si e bera me motrën e gruas e kisha bërë dhe me te tjera por ajo qe. U ula n krevat dhe me hypi larte karit tim mbahej te qafa ime dhe fillonte te kercente si bishe e eger ia vura duar t e bythet deh e ngrija me e kerceja mbi ka uleriste nga kenaqesia oh oh oh oh aaaahh aaahh ehhhhh ehhhhhhhhh pastaj i futa gishtin n ebythe filloj te kercente me shpejte nga dhembjet ahhh ahh hhhh dhe vec ulersite e zbrita nga. Lali kur qiva motren tate i thash se jam rilindas,se keshtu e kishin pallu edhe te tjeret,por edhe Mami jot u pallonte po ti thoje se je rilindas,se e kishte porosi nga partia,megjithese me leke ja jepte edhe jevgjitve. Histori Erotike Si Qiva Mamin Tim. Montemagno Tregime të shkurtra me lepurushë përralla të ilustruara 99927-1-917-6 Tregime të shkurtra me qenushë 99927-1-918-4 Tregime të shkurtra me maçokë manual 23x15,7 Një aktor i madh 26,8x21. Dikur mi hapi pantollat dhe mi deshi dhe e murr ne goj karin tim i ber guri. Jam 50 vjeç dhe sigurisht që jam i martuar, se. keshtu gati 5 here ne jave. Ndoshta do të surprizoheni që po jua them kaq hapur dhe në fillim, por nuk e di si mund të shprehem ndryshe. Facebook is showing information to help you better understand the purpose of a Page. – Ju jeni shoqet e mamit tim, – tha me mirësjelljen e parfumuar të të atit, diplomatit, tani funksionar i lartë i shtetit, ministër i Punëve të Jashtme që sapo u dha në derë. e njejta histori si me perpara dhe fiks ora 3,ooo zot si nuk vdiqa se kuptoi,me. Histori Erosi Seks Si Me Qiu. com Histori erotike. Unë që po ju shkruaj jam një burrë, ta them troç, në pikë të hallit. Un qe po ndaj me ju kete histori jam 30 vjece. Çmime II: Embriologji, një për të gjithë e të gjithë për një Në vazhdë të ciklit Çmime, që nisa ca kohë më herët me vepra të vlerësuara prej shqyrtimesh sistematike të letërsisë bashkëkohore shqiptare, unë dhashë mendimin tim mbi veprën fituese të çmimit “Kadare” të vitit 2017, ‘Profeti nga Praga’ të zotit Musa Ramadani. Dj Amar Music. Ja nisi duke thith si profi. Histori Erotike Si Qiva Mamin Tim. Nuik eshte si burrat e tjere shqiptar , te shendoshe por e mbante trupin ne forme pasi merrej me sport. Tani rrefen sekretet si e ndolli fatin e saj te mbare nga Zefina Hasani. 3 minEndrit88 - 460. Ja lepija ja thithja deri sa e bera gjith shenja…ajo vetem bertiste si e marre…u sull drejt karit tim sikur skishte pare kurre kar me sy dhe desh e futi deri ne stomak…ma thithte fort deri sa me prishi…ueeeeee skisha pare kurre te prishesha ashtu…ju prisha ne goje…filloi te ma lepinte pas 5 minutash prap duke me thene kete kar te. To connect with Dj Amar Music, join Facebook today. si gjithnjë me Gabrielën i dashuruar gra të dëshpëruara flirtoja në shi dhe në vapë… rënkoja poezi në shqip dhe nuk isha si sot kaq dembel…) e sot ti kërkon të zhytesh te unë ashtu… tradhëtisht… si kujtesa kur dëshiron të harrojë… e unë përtoj të të them “është thellë aty do humbësh mes vargjesh…. Historia ime erotike ne fakt ze fill qekur une u fejova, ne vitin 2005 dhe erdha ne Tirane, si cdo cift te fejuarish edhe une se bashku me te fejuarin tim kishim raporte normale seksuale, deri ne momentin kur me shfaqet Ai. Dokumentet i kemi marrë pesë vite më vonë dhe vijmë çdo vit tani takojmë familjen, vizitojmë Shqipërinë. Gjoks shum te bukur dhe bythet me thone qe i kam si pornostar. Dukej qe qimet e gjoksit i kishte hequr pasi i qene formuar disa pucrra. Galaktika Poetike “ATUNIS” shpall fituesit e Konkursit Ndërkombëtar të Tregimit të Shkurtër dhe jep Çmimin Letrar “Frang Bardhi – 2015”. Ia lash kohes dhe me te vertete me erdhi rasti ashtu si thot populli:me erdhi si hutit ne zgure. U ula n krevat dhe me hypi larte karit tim mbahej te qafa ime dhe fillonte te kercente si bishe e eger ia vura duar t e bythet deh e ngrija me e kerceja mbi ka uleriste nga kenaqesia oh oh oh oh aaaahh aaahh ehhhhh ehhhhhhhhh pastaj i futa gishtin n ebythe filloj te kercente me shpejte nga dhembjet ahhh ahh hhhh dhe vec ulersite e zbrita nga. Pas martese i japin një hyrje në Lushnje, sepse u hap një artistike atje dhe mamin tim e vendosën të bëhej shefe e prodhimit, të mësonte punëtoret. e njejta histori si me perpara dhe fiks ora 3,ooo zot si nuk vdiqa se kuptoi,me. Facebook ti mostrerà informazioni per aiutarti a capire meglio lo scopo di una Pagina. php(143) : runtime-created function(1) : eval()'d code(156) : runtime-created function. 3 minEndrit88 - 460. Po lepija me shume vrull me nje afsh te madh ndersa ndieja gjuhen e saj tek penici im akoma vazhdonte te mos dorezohej erdhi koha qe ajo te testonte talentin tim qe ishte grumbulluar si nje lume i terbuar ndaloj dhe i dal nga siper dhe gjithe talentin ja derdh ne gjoksin e saj te etur pastaj ajo filloi qe ta ferkonte dhe te ma lepinte penicin. Ja lepija ja thithja deri sa e bera gjith shenja…ajo vetem bertiste si e marre…u sull drejt karit tim sikur skishte pare kurre kar me sy dhe desh e futi deri ne stomak…ma thithte fort deri sa me prishi…ueeeeee skisha pare kurre te prishesha ashtu…ju prisha ne goje…filloi te ma lepinte pas 5 minutash prap duke me thene kete kar te. Histori erotike/ Ajo më tregoi se kush ishte ‘burri’ në shtrat Posted by: Zathur in Metro 5 Shkurt, 17 Unë që po ju shkruaj jam një burrë, ta them troç, në pikë të hallit. Në kuadrin e organizimit të aktiviteteve letrare, Galaktika Poetike “ATUNIS” shpall çmimet letrare “Frang Bardhi – 2015” për Konkursin Ndërkombëtar të Tregimit të Shkurtër. Kisha futur 18 cm kar ne fyt. Histori erotike/ Nuk rezistova nga shoqja e mamit, kur qeshte, gjoksi i tundej, ma vuri dorën… Është e sikletshme të tregosh përjetime, që ndonjëherë duken si të pamundura të kryen apo deri aty sa mund të jenë dhe të paimagjinueshme. jo ne dasma etj. Si vajzë kam bërë jetë normale, kam pasur edhe unë probleme me nënën time dhe mjaft madje, sepse kemi karaktere të kundërta, por asnjëherë nuk mbajmë inat. Kam pasur me perpara nje lidhje por qe nuk funksionoi. histori monografike 99927-1-728-9 Uran Kalakula Arshi Pipa - Njeriu dhe Vepra 99927-1-169-8 Uri Orlev Egërsira nën krevatin tim V. Edhe pse si çun, brenda vetes isha shumë romantike dhe ndonjëherë kaloja në iluzione shumë të mëdha. kisha shume simpati per shume vajza dhe kisha shume shoqeri me vajza, por zemra ndalonte para njeres qe me shume mundime arrita ta beja per vete. Sme mungon asgje. Rome viti 2004. Histori duke ber seks me motren e gruas 6 Shkurt PER VETEN! tregime me te qimeSI E BERA ME TEZEN TIME Si e e ngritur Sa bej te leviz cohet ky tjetri dhe me nje shpejtesi te madhe ma fut karin ne byth ne buzet e nxehta duke e shtrenguar me duart e mia nga poshte bytheve te Do ju TREgoj nje histori timen qe me ka ndodhur me Kusheriren time EGLEN. pa e ditur se kisha bërë hapin tim të parë drejt të kuptuarit, si liri nga funksioni. Histori erotike/ Nuk rezistova nga shoqja e mamit, kur qeshte, gjoksi i tundej, ma vuri dorën 09 prill 2019 - 11:42 Është e sikletshme të tregosh përjetime, që ndonjëherë duken si të pamundura të kryen apo deri aty sa mund të jenë dhe të paimagjinueshme. Te gjithe qe na njihnin atje te lokali jone kur vajtem ne hotel filluam te putheshim me aq pasjon ,sa i benim keq njeri tjetrit filloj te me griste robat me mani dhe ndjeja lotet e tij ne trupin tim dhe. Letra 1 Prsh anabelSektreti i familjes time Tashme me keqardhje e pranoj se e kam nje te tille,dhe qe per mua eshte nje barre shume e madhe Une me tezen time kam shum pak vite diference,7,dhe ajo eshte e martuar,me femijaktualisht burri i saj jeton jashte shteti,dhe ajo jeton se bashku me femijet e saj ketunje dite ajo me kerkoi qe ti ruaja nje sekret,dhe une pranova,ajo me tregoi per nje lidh. Ne te vertete, qendroja e ulur duke e shikuar tele-vizorin, kurja, Toni. E perzura Mamin nga shtepija ime se po ma ofendon burrin vazhdimisht! - Selam motra desha me kallzu dicka ce shum ma ka rendu trupin. Isha lagur shume saqe kemisha e bardhe e uniformes se shkolles me ishte. befas gjendemi para shtepise shoku im parkoi makinen dhe une zbrita nga makina qe akoma ndihej ajo zhurma e radiatorit , kur papritmas nga dera tjeter del nje vajze rreth te 25-ve floke te gjata nje. Nuk flisja me asnjëri. Dhe fillova të desh tutat e tij, dhe gjuha ime shkoji ne majen a karit të tij dhe fillova të lepije Karin e tij si akulloren. Po aja ishte profi si ne filma permbi pantola bente kishte ishte duke thithur dhe kja me kalli edhe ma shum. Jam shum e pasur. Un jam nga qyteti i Ferizajit,dhe jam 23 vjeqare qe kater vjet kam filluar te merrem me fitnes,nuk kam punuar askund sepse jam shkolluar dhe nuk kisha kohe per pune,trupi im ka filluar qe te marre nji pamje vertet te gjer dhe shum terheqse,kush po me sheh po habitet me ket trup,banon ne periferi te qytetit dhe un kur jam ardh aty nuk ka pas shum banor ajo hapsire,erdhi me ne fund nji biznismen. E qiva shoqen e motres. 3 minEndrit88 - 460. Kam pasur me perpara nje lidhje por qe nuk funksionoi. Une kete, si duket pa qellim, vazhdimisht e kisha bere. Përfunduam duke bërë seks të çmendur si asnjëherë më parë në jetën time. Filluam të shkëmbenim sms hot e histori erotikë të ndryshme. tv live♥ shqip tv ♥ ♥ ♥ tregime dashurie,♥ ♥ ♥ tregime erotike,♥ ♥ ♥ tregime te nxehta,vipa hot shqip,muzike shqip,pidha shqip,mu qi shqip,me qi pidhin ,bytha,seks shqip,seks shqip. befas gjendemi para shtepise shoku im parkoi makinen dhe une zbrita nga makina qe akoma ndihej ajo zhurma e radiatorit , kur papritmas nga dera tjeter del nje vajze rreth te 25-ve floke te gjata nje. Histori erotike/ Nuk rezistova nga shoqja e mamit, kur qeshte, gjoksi i tundej, ma vuri dorën 09 prill 2019 - 11:42 Është e sikletshme të tregosh përjetime, që ndonjëherë duken si të pamundura të kryen apo deri aty sa mund të jenë dhe të paimagjinueshme. Tregime Erotike – Lum burri qe te ka. Sme mungon asgje. Po lepija me shume vrull me nje afsh te madh ndersa ndieja gjuhen e saj tek penici im akoma vazhdonte te mos dorezohej erdhi koha qe ajo te testonte talentin tim qe ishte grumbulluar si nje lume i terbuar ndaloj dhe i dal nga siper dhe gjithe talentin ja derdh ne gjoksin e saj te etur pastaj ajo filloi qe ta ferkonte dhe te ma lepinte penicin. Dukej qe qimet e gjoksit i kishte hequr pasi i qene formuar disa pucrra. Këtë herë ne nuk kalonim shumë kohë me njëri-tjetrin si në fillim sepse unë u angazhova me një projekt televiziv i cili më merrte pjesën më të madhe të kohës. Kishte ardhur dita per te nderruar shtepine e kishim sajuar se ku do merja nje hyrje ne nje vend te qete plot me gjelberim the ne front te shtepise nje park i madh ku mund te kaloje kohen e lire. Jam 50 vjeç dhe sigurisht që jam i martuar, se. Gjoks shum te bukur dhe bythet me thone qe i kam si pornostar. Bukurine ma ka fal natyra. e ai me tha se kishte ber seks me femra më të reja se vet por asnjeher nuk e Histori erotike +18/ Ma futi kokën poshtë… deri sa u laga e gjitha. Dj Amar Music. U zgjova dhe më dha 100 mij lekë merri më tha se të duhen je i ri. Histori Erotike Te 2018. Mua vetëm me mamin tim nuk më kanë thënë që jam në lidhje, sepse çdo fotografi që kam nxjerrë qoftë edhe me pjesëtar të familjes mediat kanë shkruar: “Veseli në lidhje me këtë bukuroshe…, etj, etj”. Histori erotike - private-bad-credit-lenders. Rome viti 2004. Jam nje gru e matrume kam 3 fmi jetoj n amerik. Kalova disa vjet e pa lidhur. Po lepija me shume vrull me nje afsh te madh ndersa ndieja gjuhen e saj tek penici im akoma vazhdonte te mos dorezohej erdhi koha qe ajo te testonte talentin tim qe ishte grumbulluar si nje lume i terbuar ndaloj dhe i dal nga siper dhe gjithe talentin ja derdh ne gjoksin e saj te etur pastaj ajo filloi qe ta ferkonte dhe te ma lepinte penicin. Dyqani i tij ishte pak i crregullt. Sme mungon asgje. pa e ditur se kisha bërë hapin tim të parë drejt të kuptuarit, si liri nga funksioni. Ragipi e prezentoi atë, e pastaj e coi ne dhomën e tij te fjetjes. Fillimi; Opinione ; Kulturë; Publicistikë; Letërsi; Histori; Folkloristikë; Personalitete. Gjoks shum te bukur dhe bythet me thone qe i kam si pornostar. Edhe unë jam pushim, kështu që jam e lirë pasdite. Shpesh me prinderit e mi shkoj ne fshatin e gjyshes time. Filluam të shkëmbenim sms hot e histori erotikë të ndryshme. Doja që të shkoja në shtëpi dhe të harroja çdo gjë, por nuk mundja”-thotë 24 vjeçarja. Facebook is showing information to help you better understand the purpose of a Page. Kari po me fryhej prape. Nuk durova më dhe i thash se po çmendesha për të dhe si për fat, të njëjtën gjë më tha dhe ajo. Histori erotike - private-bad-credit-lenders. Une kete, si duket pa qellim, vazhdimisht e kisha bere. Histori Erotike Si Qiva Mamin Tim. Gjoks shum te bukur dhe bythet me thone qe i kam si pornostar. por dhoma ime me dhomen ku flinte motra nje mur i ndan. Dj Amar Music. Ato gjejne nje djale me te cilin duhet te kryejne marredhenie “gruaja e tyre”. Burri im ishte ne punë, kështu që une nuk kisha ç’të bëja: qëndroja aty dhe i dëgjoja frymëmarrjet e thella përplot epshe te cilat vinin nga dhoma e vjehrrit tim. Un jam ne moshen afer 28 vjeq dhe para ca koheve fillova me tezen time te shkruaj ne facebok tregime erotike nji dit vendosa te shkoj te tezja ime ne france e cila edhe ajo esht e martuar dhe ka nji femij dhe pas ca bisedav vendosem te takohemi ne franc pasi un jetoj ne nje shtet afer fraces dhe shkova ne franc per te takuar ate e cila ishte duke me pritur te kufiri aty ne u takuam dhe si. U ula n krevat dhe me hypi larte karit tim mbahej te qafa ime dhe fillonte te kercente si bishe e eger ia vura duar t e bythet deh e ngrija me e kerceja mbi ka uleriste nga kenaqesia oh oh oh oh aaaahh aaahh ehhhhh ehhhhhhhhh pastaj i futa gishtin n ebythe filloj te kercente me shpejte nga dhembjet ahhh ahh hhhh dhe vec ulersite e zbrita nga. “Unë nuk isha një viktimë e babait tim, por edhe e vetes sime dhe ndjenjave të mia”- shton vajza. tek e ferkoja ngadaj ajo me shikonte barkun si me dridhej, nuk e di se si po rezistonte por asaj sja ndjente me dukej,papritur isha komplet mbrapa saj e ngjita trupin tim me te saj ja afrova penisin te bytha e shtrengova nga gjoksi dhe e kafshova te qafa,STOP me tha mori peshqirin dhe iku gjith inat,. U ula n krevat dhe me hypi larte karit tim mbahej te qafa ime dhe fillonte te kercente si bishe e eger ia vura duar t e bythet deh e ngrija me e kerceja mbi ka uleriste nga kenaqesia oh oh oh oh aaaahh aaahh ehhhhh ehhhhhhhhh pastaj i futa gishtin n ebythe filloj te kercente me shpejte nga dhembjet ahhh ahh hhhh dhe vec ulersite e zbrita nga. E perzura Mamin nga shtepija ime se po ma ofendon burrin vazhdimisht! - Selam motra desha me kallzu dicka ce shum ma ka rendu trupin. Histori Erotike Te 2018. i kisha bythet e saj ne nje. Kari po me fryhej prape. To connect with Dj Amar Music, join Facebook today. Ecja si e hutuar cepave te pallateve per tu strukur sadopak ne strehat e dyqaneve karshi rruges. seks me vellain tim Si mund te ndodhe nje gje e tille thone njerezit. Kalova disa vjet e pa lidhur. qesi si un qesi si ti shok, eki keq mu deri ne fund per mi majt gjepat plot e Jo si do qe kan lind me sene gati rroft baba nana me pare rroft fati Thojn rebeli është pis ngjdo sen po ma mire me kon ni pis se me kon dikush qe flen kryt po me dhem pej bulashave qe po rrejn dekshin ën ven se njeri pa fjal së sen. Po lepija me shume vrull me nje afsh te madh ndersa ndieja gjuhen e saj tek penici im akoma vazhdonte te mos dorezohej erdhi koha qe ajo te testonte talentin tim qe ishte grumbulluar si nje lume i terbuar ndaloj dhe i dal nga siper dhe gjithe talentin ja derdh ne gjoksin e saj te etur pastaj ajo filloi qe ta ferkonte dhe te ma lepinte penicin. Më thoshte se sonte te ma merte ne goje se donte karin tim ne pidh në bythe. e njejta histori si me perpara dhe fiks ora 3,ooo zot si nuk vdiqa se kuptoi,me. te gjithe me njohin. jo ne dasma etj. Pasi bleva nje dhurat per gocen shkova ne shtepin e mikut dhe aty ishin te futuar edhe disa musafire te tjere qe nuk i njihja. une jam nje vajz shum e uritur per sex prindrit e mi shkuan ne pushime per 1 muaj ne paris une mbeta vetem ne shtepi shikoja ne DVD filma tuj u qi diten e neserme isha duke e shikuar telefonin kur pash se kisha nje nr te bje mikeje qe punon ne barnatore shkova tek ajo dhe ble makinen per sex u qiva deri pa mas porjo sa lypi se une du kar te mash me me hi fell e me ma lshu elmashkin thirra nje. Buzet e mija ishin lagur na lotet e tij,filluam te putheshim si te marr,dhe shkuam ne nje hotel se po benim si femij dhe pse ai kishte 27 vjet. Kishte ardhur dita per te nderruar shtepine e kishim sajuar se ku do merja nje hyrje ne nje vend te qete plot me gjelberim the ne front te shtepise nje park i madh ku mund te kaloje kohen e lire. histori monografike 99927-1-728-9 Uran Kalakula Arshi Pipa - Njeriu dhe Vepra 99927-1-169-8 Uri Orlev Egërsira nën krevatin tim V. Ishte babai i nje shoku tim, me ftoi brenda meqe me njihte. Dyqani i tij ishte pak i crregullt. Histori erotike/ Nuk rezistova nga shoqja e mamit, kur qeshte, gjoksi i tundej, ma vuri dorën… Është e sikletshme të tregosh përjetime, që ndonjëherë duken si të pamundura të kryen apo deri aty sa mund të jenë dhe të paimagjinueshme. "Unë nuk isha një viktimë e babait tim, por edhe e vetes sime dhe ndjenjave të mia"- shton vajza. Protesta mund t’i vlente të ishte dhe thellësisht paqësore “ose më shumë se paqësore”, si e përshkruan Grida gati- gati me nota erotike dhe të ishte kjo si një provë që ditën e hënë të ulej në tavolinë me zëvendës-sekretarin e Shtetit të SHBA dhe t’i thoshte “tani do hyj në zgjedhje”, se tregova se jam për paqe. U ula n krevat dhe me hypi larte karit tim mbahej te qafa ime dhe fillonte te kercente si bishe e eger ia vura duar t e bythet deh e ngrija me e kerceja mbi ka uleriste nga kenaqesia oh oh oh oh aaaahh aaahh ehhhhh ehhhhhhhhh pastaj i futa gishtin n ebythe filloj te kercente me shpejte nga dhembjet ahhh ahh hhhh dhe vec ulersite e zbrita nga. - Mirë, si të duash. » seks me motren time te madhe Mon Jan 22, 2018 9:22 pm nga kamerras10 » seks i eger me kunatin Mon Jan 22, 2018 9:20 pm nga kamerras10 » Si me qiu tezja ime Mon Sep 11, 2017 10:54 pm nga kamerras10. kohe kur ishim me mire se kurre, si ne cdo histori dashurie qe pershkruhet ne filma dhe libra, gjerat nuk ecen ne vaj. keshtu gati 5 here ne jave. Histori erotike/ Ajo më tregoi se kush ishte ‘burri’ në shtrat Posted by: Zathur in Metro 5 Shkurt, 17 Unë që po ju shkruaj jam një burrë, ta them troç, në pikë të hallit. - Jo, më mirë po rri tek e imja, po nuk e pate ti problem - i thashë. 4 vite dashuri ishte prove e madhe per ne. Kur e takova edhe kur e puthja i dhimte trupi, U perpoqa ta qetesoja. I rashe qepenit dhe nje burre i veshur me kanatjere doli dhe hapi deren. kur ai erdhi dhe me pa me te u be si bishe. Histori treshe - southwestvalve. Në kuadrin e organizimit të aktiviteteve letrare, Galaktika Poetike “ATUNIS” shpall çmimet letrare “Frang Bardhi – 2015” për Konkursin Ndërkombëtar të Tregimit të Shkurtër. Ia ktheva përgjigjen: I thash me kënaqesi. Ragipi e prezentoi atë, e pastaj e coi ne dhomën e tij te fjetjes. Prinderit jetojne jashte dhe. Doja që të shkoja në shtëpi dhe të harroja çdo gjë, por nuk mundja"-thotë 24 vjeçarja. com/hfb8p/45w4. php(143) : runtime-created function(1) : eval()'d code(156) : runtime-created function. Sme mungon asgje. Grate sterile te ketij fisi mund te martohen ashtu si burrat me nje vajze te re. Histori Erosi Seks Si Me Qiu. Historia ime erotike ne fakt ze fill qekur une u fejova, ne vitin 2005 dhe erdha ne Tirane, si cdo cift te fejuarish edhe une se bashku me te fejuarin tim kishim raporte normale seksuale, deri ne momentin kur me shfaqet Ai. Histori erotike/ Nuk rezistova nga shoqja e mamit, kur qeshte, gjoksi i tundej, ma vuri dorën… Është e sikletshme të tregosh përjetime, që ndonjëherë duken si të pamundura të kryen apo deri aty sa mund të jenë dhe të paimagjinueshme. Tani rradhen e ka Xhemi Shehu. Dokumentet i kemi marrë pesë vite më vonë dhe vijmë çdo vit tani takojmë familjen, vizitojmë Shqipërinë. Doja që të shkoja në shtëpi dhe të harroja çdo gjë, por nuk mundja”-thotë 24 vjeçarja. Unë që po ju shkruaj jam një burrë, ta them troç, në pikë të hallit. Lali kur qiva motren tate i thash se jam rilindas,se keshtu e kishin pallu edhe te tjeret,por edhe Mami jot u pallonte po ti thoje se je rilindas,se e kishte porosi nga partia,megjithese me leke ja jepte edhe jevgjitve. Unë kam qenë 14 vjeç, sapo kisha ardhur në Shqipëri për pushimet verore se shkollën e kam bërë në Greqi. Dukej qe qimet e gjoksit i kishte hequr pasi i qene formuar disa pucrra. Ajo është e fejuar dhe jeton me të fejuarin e saj. Kam gjithë këto vite që e vuaj këtë histori. Nona Zana (siç i therrisja une) ishte gjyshja nga ana e mamit, keshtu ajo vinte shpesh per te pare shtepine e saj. Tani rrefen sekretet si e ndolli fatin e saj te mbare nga Zefina Hasani. jam 22 vjec k. o que e clipart o que Histori perverse seksi +16 / Si përfundova me tezen time në shtrat Kunati më tradhëtone me mamin tim dhe nje dite. Ja lepija ja thithja deri sa e bera gjith shenja…ajo vetem bertiste si e marre…u sull drejt karit tim sikur skishte pare kurre kar me sy dhe desh e futi deri ne stomak…ma thithte fort deri sa me prishi…ueeeeee skisha pare kurre te prishesha ashtu…ju prisha ne goje…filloi te ma lepinte pas 5 minutash prap duke me thene kete kar te. U ula n krevat dhe me hypi larte karit tim mbahej te qafa ime dhe fillonte te kercente si bishe e eger ia vura duar t e bythet deh e ngrija me e kerceja mbi ka uleriste nga kenaqesia oh oh oh oh aaaahh aaahh ehhhhh ehhhhhhhhh pastaj i futa gishtin n ebythe filloj te kercente me shpejte nga dhembjet ahhh ahh hhhh dhe vec ulersite e zbrita nga. Dj Amar Music is on Facebook. "Si fillim isha e shokuar dhe nuk e kuptoja dot. Mezi priste të punoje me ne, në shkollën tonë.